Role

Liber Atri

Aldred Liebensgud (35) Trysk - vypravěč

Hodností kapitán averlandské 6. pěchotní roty, ve skutečnosti ale z roty zbývá jen on a dva další muži. Hodnost i plat mu nicméně zůstávají z rozhodnutí averheimského arcilektora, který jeho skupinu přímo úkoluje. Duchapřítomný velitel, který se snaží plnit všechny požadavky Říše a bohů, al zároveň chce na všem co nejvíce vydělat, aby se jednoho dne mohl usadit ve svém rodném Hindenburgu a vzít si Wilhelmu Pfefferberg, svoji dětskou lásku.

Constantino Scordato (cca 80) Genim

Rodem elf, chováním člověk. Constantino se narodil před téměř stoletím bůhví kde. Jeho elfí rodina ale byla pobita kdesi v Tileji a jeho se jako nemluvněte ujala jedna tilejská měšťanská rodina. Ukazoval nadání pro boj a tak často pracoval v tilejských condottách doma i v zahraničí. Poté co přišel i o svoji adoptivní rodinu je na stezce pomsty táhnoucí se desítky let, která jej ve stále zužujících kruzích vede do Sylvánie.

Drenden von Thierse (25) Radek

Mladý rytíř z talabeclandské šlechtické rodiny. Jeho matka zemřela při porodu a jeho otec byl krátce po Drendenově narození upálen za herezi. K smrti byl odsouzen i Drenden jako nemluvně, nicméně trest byl vysloven jako executio hereticum prodicta - dítě bude vychováváno pod dohledem opatrovníka, který v případě prvního prohřešku proti Říši a bohům bude i jeho katem. Na znamení rozsudku je Drendenův obličej zhyzděn cejchem osmicípé hvězdy chaosu. Mladý rytíř je odhodlaný nezahanbit svého opatrovníka a slouží Říši s největším zápalem. Přesto se občas snaží zjistit, co přesně se to před pětadvaceti lety stalo jeho otci…

Karl Schwartzmann (40) Baloun

Statný doppelsoldat z vesnice Taugwitz nedaleko Hindenburgu. V armádě slouží už snad dvacet let. Přesto občas působí dojmem usedlého člověka, který žold posílá domů rodině a čas volna s rodinou si dokáže užít naplno. Rodina pro něj znamená skutečně mnohé, což je mrzuté, neboť právě vesnice Taugwitz byla před méně než rokem zasažena zvláštním úkazem - všichni lidé zmizeli! Pár měsíců na to lehla vesnice popelem následkem blesku nebo nějakého žháře. Jak se se ztrátou Karl vyrovná?

Thessarelieth (cca 220???) Darien

Tajemná lesní elfka z Athel Loren. Na lidi si vždy musí zvykat dost dlouho a zjevně většinou opovrhuje. S ostatními členy skupiny se snáší díky několika letům známosti bez problémů. Se skupinou ji nejvíce drží pohromadě Drenden von Thierse. Byl to Thessareliethin lidský druh rytíř Arnfried von Wegmann, který se Drendena ujal jako ochránce a kat zároveň. Po Arnfriedově smrti převzala tuto úlohu Thessarelieth.

Adelhelma Schwortz (Adéla)

Bojovnice z averlandského šlechtického rodu. Od dob svého dospívání je ve službách averheimského arcilektora Godifrida, který ji jako zástupce Sigmarovy církve vyslal se skupinou aby pohlídala, že neztratí knihu a tak. K Sigmarovi i církvi cítí bezmeznou loajalitu.

Císařští mágové

Ebenezener Stross (40+) - Khelben - vypravěč

postarší mág v robě amethystového řádu.chodí z mohutnou holí zakončenou drápem. Býval to vysoce postavený mág, kterému kariéru zničila politika. Přesto věří v správnost a nevyhnutelnost císařství a dělá vše co je v jeho silách aby dostál svému přesvědčení. je spíš akademik než válečný mág.

Gabriela Lichtmorgen (30) - Mors

mágyně z amythystového řádu. Podle všeho má vyšší hodnost než Ebenezer Stross. Nosí tradiční hůl ve tvaru Kosy. ráda víno s přáteli a černý humor.

Floriane De Bastonne (25+) - Josephine

bretonská čarodějka, od pohledu cizinka v císařství, nosí hůl se Sovou.

Hindenburg - vesnice

Wilhelma Pfefferberg (25) - Shaika - vypravěč

Žena původem z Hindenburgu, sestra Roberta a Adelinde, dvojče Heinricha. Zatímco celá její rodina odešla za dobrodružstvím a do války, ona zůstala doma a dál se starala o vážně nemocné rodiče, hostinec a statky. Což je vlastně docela zvláštní, vzhledem k tomu, že vždy byla ze sourozenců ta nejvíc od rány, náladová, divoká a její vztah s rodiči byl přinejlepším komplikovaný. Tenkrát by asi nikdo nehádal, že to bude ona, která nikdy neopustí rodnou vesnici. Ty roky samoty a především smrt rodičů a následné spálení vesnice se na ní ale podepsaly. Uzavřela se do sebe a z neposedného emotivního děvčete se stala uštěpačná přísná žena, která nejde pro zlou poznámku daleko. Ve vesnici se stará o běžný provoz, vybírání poplatků za léčbu a prodej suvenýrů.
https://www.youtube.com/watch?v=XWVgFasrbBQ

Egon Heger (30) - Mellor

Muž původem z Hindenburgu, trojče Gilyi a Vrby. Na vesnické poměry velmi vzdělaný muž. Ještě před válkou se stal členem vesnické rady, měl na starosti účetnictví. Už od dětství se zároveň velmi staral o své sestry i celou rodinu. Egon má ve vesnici velmi silné postavení, je to rozumný, mírný muž, jehož názory mají vždy velkou váhu. Po zničení vesnice se stal jedním ze Strážců, tří hlavních obránců modly. Zároveň se spolu s Wilhelmou stále stará o běžný chod vesnice.
https://www.youtube.com/watch?v=AwzaifhSw2c

Cressida Schwartzmann (28) - Katka

Žena původem z Taugwitzu, sestra Karla. S Hindenburgskými se znala od dětství, je to ale teprve přibližně šest let, kdy se přestěhovala do Hindenburgu. U Cressidy nikoho neudivuje, že nešla do války - je to křehké děvče, které jako by pořád napůl bylo myšlenkami někde jinde. Hodně čte, hlavně poezii, hodně ráda se prochází. Mezi tvrdými vesničany působí nepatřičně, zároveň je ale svým způsobem balzámem pro unavená srdce. Jako by pro ni okolní svět tolik neexistoval, jako by okolo ní bylo všechno ještě v pořádku, bez války a požárů a strachu. To se trochu změnilo před půl rokem, kdy došlo k vylidnění Taugwitzu. Sida je od té doby mnohem smutnější a uzavřenější. Od útoku se také začala velmi přátelit s Yvonne.

Gilya Heger (30) - Genevieve

Žena původem z Hindenburgu, trojče Egona a Vrby. Po matce podědila bylinkářské řemeslo a ukázalo se, že to nebyla špatná volba. Gylia je starostlivá žena, které jde především o blaho ostatních. Už od dětství se velmi přátelila s Katrinou a Kirstin. Nikdy nebyla zvlášť výraznou osobností, přesto se po zničení vesnice se stala jedním ze Strážců, tří hlavních obránců modly. Vzhledem k tomu, že má díky modle méně své dřívější práce, o to víc je aktivní v péči o nemocné, kteří si přišli vyprosit požehnání.

https://www.youtube.com/watch?v=k4V3Mo61fJM

Kirstin Dalca (24) - Půlnočnice

Žena původem z Hindenburgu.

Witchhunteři

Albert Thorstein (33) - Sewak

Světově známý Lovec, který se snaží temný svět ozářit sigmarovým světlem. Neboť jen ve Světle je pravda a Svatý oheň nás jednou všechny očistí pro Nejvyššího. Albert je veskrze milý člověk, což kontrastuje s jeho povoláním. Jste-li ale kacíř, mutant či jiný nepřítel Říše, brzy zjistíte, že s Albertem vedete velmi příjemnou konverzaci, kdy on sedí proti Vám na židli, a Vy jste připoutaní u kůlu, přičemž Vám konečky prstů na nohou začíná olizovat náramné teplo…

Kurt Siegfried "Hanz" Schrader von Wörgl (20) - Bara Smutna

Bara Smutna
Mladý muž vzhlížející ke svému mentorovi. Má šlechtické kořeny, ale velkou část svého života strávil v učení a na cestách. Na svá léta dokáže z rukávu tahat mnoho historek o dobrodružstvích, která během svého mládí zažil!

Hans Guttmacher - Eridor

Sigmarův bojový kněz z řádu Očistného ohně. Do skupiny se dostal společně s Joachimem Kramerem, kterého občas peskuje a občas zase podporuje. Joachim to z nějakého důvodu bere. Ve víře nezlomný a jinak v zásadě usměvavý a příjemný člověk. Pokud je vše v pořádku, málem by se pro dobro věci rozdal. Pokud není, může vás, stále usměvavý a příjemný, pro dobro věci poslat na hranici a s o něco vážnějším výrazem se za vás pomodlit k Sigmarovi. Je to pro vaše dobro, pochopte.

Mahmud ibn Amir - Rychlík

Mladý muž, který se ke skupině dostal poměrně nedávno. Už od pohledu není Averlandu a stále se ještě rozkoukává. Není to však velký bojovník a svojí šavli u pasu používá spíše k sebeobraně.

Joachim Kraemer - Kulich

Žoldák Řádu Očistného ohně, pravá ruka a zároveň osobní strážce Hanse Guttmachera. Povětšinu času zamlklý a věčně zachmuřený zkušený muž, který mluví jen když je to nutné. Jediný člověk s kterým rozmlouvá častěji je Hans, ke kterému na první pohled chová bezmeznou úctu.

Erik - Damian

Erik je původem z Averlandu, vyrostl tady a zná každá kámen. Je to původně lovec, teď se z něj stal tulák a průvodce, příležitostně žoldák či dobrodruh. Nejdůležitějšími rysem postavy je bezstarostnost - snaží se užívat života lidí dobrodružství a všeho na co narazí.

Vandráci

Baltazar Liebensgud (37) - Chuck

Bývalý průzkumník Averlandského pluku, který byl s ostudou propuštěn z armády za to, že vyděsil oficíra, majícího střevní problémy a řešícího je na patřičném místě, neúmyslným odpálením muničního skladu, kde si zapálil ….

Giselbrecht Falkenheim (45) - Meri

Po celé Říši je znám jako velký lovec upírů. Bývalý syn obchodníka, který našel svoji cestu jinde než v otcově řemesle. V posledních letech o něm nebylo tolik slyšet, takže se neví, jestli již nepověsil lovecké řemeslo na hřebíček a nezačal se živit jinak….

Herman Kraemer (50+) - Tadeáš

Ošuntělý, zamračený, cestami poznamenaný muž, který už má nejlepší léta za sebou. Navzdory zevnějšku jde ale zřejmě o učence - i na cestách se totiž věnuje knihám a psaní.
----------
Zbytek skupiny není veřejně znám….

Eisenbergské komando rytíře Theodora

Tadeusz Brzenkiewitz (40) - Slaven

Patří mezi vysoce postavené magistry Řádu Světla a je jedním ze správců pokladnic Řádu. Většinu svého života zasvětil vzdělávání nových generací Hierofantů a dalších služebníků Řádu a především udržováním věčného světla v chodbách pokladnic. Do terénu byl nasazen pouze v závěru invaze v bitvě o Middenheim, kdy kromě bojové podpory císařských jednotek zajišťoval čisticí práce na bojišti a likvidaci znečištěných oblastí. Nyní na základě zvláštního pověření doprovází Řádu skupinku rytíře Theodora a zprostředkovává jim letitou moudrost Řádu.
Hrdý držitel Zlatého diplomu z plavání, Stříbrného diplomu z plavání a Bronzového diplomu z plavání.

Kapitán Czseslav (35) - Mortanor

Nadějný důstojník císařské armády, voják do morku kosti. Uznává jen velitele, kteří si vysloužili jeho respekt a ti, kteří se narodili se zlatou helmou na hlavě mu nemají co nakazovat. Jeho urputná obrana hradu Eisenbergu na něj obrátila pozornost a byl odvelen do doprovodu rytíře Theodora.
JE TO FRAJER JAK DEBIL. PEW PEW PEW, BITCHES!!!!!!!

Avy Tieren (?) - Raila - vypravěč

Elfka z Uthuanu. Z mnohým nepochopitelných důvodů se posledních více jak dvacet let objevu po boku mistra Tadeusze. Někdo říká, že je to jeho služebnice. Někdo říká, že osobní strážce, někdo, že ji dostal darem od elfů, se kterými má až podezřele vřelé styky. Je to jeho pravá i levá ruku, ale jinak se o ní ví až podezřele málo. A mistr Tadeuzs se o tom již léta odmítá bavit.

Theodor Brüx (32) - Zoro

princ von und zu Elzt a rytíř řádu krve Sigmarovy
U Altburgu, tam se rodí muži jako květ, s věrným srdcem a hrdou duší. Kníže Wilhem Otto Brüx měl více synů, ale nejstarším z nich je Theodor Brüx, přímý následník rodu von und Eltz. Jenže Theodorovi koluje v žilách kapka Sigmarovy krve, aspoň tak to řekl Mistr. Krev není voda a slova mágů nelze brát na lehkou váhu. Theodora místo převzetí panství spolkla brána věhlasné univerzity. Sigmarův řád ve starodávném a slovutném městě Altdorf přivádí fanatiky i kněze na cestu z nejposvátnějších. Rytíř Theodor oddaný služebník svého Mistra a Řádu proto nyní, po mnoha letech velké války, prochází tímto smutným světem, aby přinášel světlo na místa, kde lidé už na naději přestali věřit.
Věřím v řád, věřím v Sigmara… věřím na vykoupení.

Charis - Lada

Morrova kněžka, s rytířem Theodorem putuje od bitvy u Eisenbergu.
Jejím údělem je převádět lidi na druhou stranu, zabezpečit, aby zůstali mrtví a jejich těla mohla odpočívat v pokoji. Byla v několika bitvách, kde spolu s dalšími kněžími řádu se modlili a tak se snažili zajistit ochranu proti nemrtvím.
Více než v našem světe se orientuje ve světě snů, občas za ní lidé chodí, když chtějí rozluštit význam svých snů.

Von Lichtenberg s doprovodem

Peregrinus Raymond von Lichtenberg (Choroš)

syn barona Gotharta von Lichtenberg. Raymond se vrací ze dvora v Altdorfu, aby se připravil na převzetí panství, do kterého patří i vesnice Hindenburg. Na císařském dvoře vedl prý tak nezřízený život, že byl vykázán a než se starý baron rozhodne svěřit mu cokoliv, musí si nejprve napravit reputaci. Lichtenbergové jsou spojenci bývalého kurfiřta a mají v politice hodně co získat i ztratit.

Apollonia di Albero (Tári)

Apollonia di Albero je původem Tileánka a mladší sestra světem protřelého Marca di Albero, dříve jím velmi chráněna. Již dávno není děvče, ale do zralé ženy má také ještě daleko a v současnosti již ochranu staršího bratra tolik nepotřebuje, je zvyklá se o sebe starat více než dostatečně. Již takřka dekádu je příslušnicí Nefritové koleje z Altdorfu. Ač se u ní talent pro magii projevil později než je obvyklé, prošla bez problémů potřebnýmizkouškami a její kariéra imperiální mágyně je více než nadějná. Sám Magistr Theodorik Grunfeld ji přijal jako svou učednici a později i tovaryšku. V současné době je Apollonia na cestě ke složení závěrečné zkoušky. Úkoly, které ji čekají zde, k ní vedou tou nejkratší cestou.
Život mága je velmi osamělý, a i když mágové Nefritové koleje mají k ostatním lidem nejblíže, i tak je zvyklá na nedůvěru a opatrnost ze strany jiných. Svými znalostmi a uměním již mnohokráte pomohla potřebným. Po boku Magistra Grunfelda se účastnila válek s Archaonem spolu s dalšími mágy .

Marco di Albero (Basťa)

Muž středního věku a Tileanského původu s duší tuláka a rozervaného básníka. Je též starším bratrem své drahé a úžasné sestry Apollonie. Jako veterán války s Archaonem má mezi ostatními vojáky a veterány svůj omezený věhlas jako dobrý průzkumník a excelentní ostrostřelec. V těchto kruzích se o něm také říká že je většinu času mlčenlivý, ale občas když se opije tak kazí večerní náladu řečmi o bezvýznamnosti lidské existence. Momentálně slouží v družině Raimonda von Lichtenberg a to mimo jiné v roli jeho lovčího. Ti co se mohou nazývat jeho přáteli si už zvykli na to že kdykoliv může na dlouho odejít za svými toulkami a stejně neslyšně jako odešel se zase vrátit. Popravdě kdokoliv kdo Marca zná lepe si většinou dříve nebo později všimne že se uvnitř něj jakoby sváří dvě síly. Jeho smysl pro přátelství, povinnost a čest na straně jedné a jeho touha někam zmizet a psát nihilistické básně o smrti a absurditě lidského osudu na straně druhé.

Joachim Lang (Harald)

Joachim je rodákem z Nulnu. Již nad jeho kolébkou často ulpívala vůně střelného prachu a jiných chemických substancí . Není se tedy čemu divit, že jeho kariéra tím byla takřka předurčena. Neštěstí se boužel nevyhýbá nikomu a tak Joachim v útlém věku osiřel díky nevyvedené a poněkud neřízené detonaci. Jako zázrakem to přežil a vstoupil do služeb Říše. Po několika nebezpečných incidentech, které ho stály na delší čas obočí a vlasy dospěl k závěru, že je čas se věnovat spíše výstavbě než výbuchům a vrátil se zpět do Nulnu získat další akademický titul-tentokrát z oboru architektury. Velmi rychle se stal erudovaným stavitelem a na jeho kontě je například obnovená pevnost u Middenheimu, strážní věž ve Wurtbadu a další místa. Nyní je pověřen projektem, jenž by mohl být milníkem jeho kariéry. Připravit projekt Shallyiných lázní Bad Lichtenberk!

Snorri Yadrisson (Lazar)

Nyní v osmé dekádě svého života, rodák z Karak Dromar, pevnosti tyčící se nad průsmykem Černého ohně, přísluník tradičně pivovarného klanu Guldanar, a tedy i člen cechu várečného. Kdysi hraničář vodící karavany mezi jeho domovinou, Averlandem, Hraničními knížectvími a Karaz-a-karakem, později válečný veterán válek proti chaosu, nemrtvým, krysákům, i zelenokožcům, a dnes, po opakované nepřízni osudu, muž na cestě pomsty za přepadený a zničený konvoj nejlepšího piva. Jeho štěstí není veliké, a tak během své cesty nasbíral velké množstvé křivd, které se bojí že za svého života nestihne očistit. Ale pokud se ho někdo zeptá, odpoví s úsměvem že to jen znamená že ho volá Grimnir, a tak je každým krokem blíže a blíže Karak Kadrinu. Ale nejprve prý musí pro dobrého přítele něco dokončit tady v nížinách.

Benedicta Aerhardt (Eliška Raposa)

Dcera významné obchodnické rodiny z Altdorfu. V minulosti pracovala ve službách pro císařství. Nyní jako zástupkyně Verenina řádu spravuje pokladnu a další záležitosti pro von Lichtenberky a proto také do Hindenburgu přijela. Je přísná a spravedlivá.

Hanz Wulf (Vlk)

člověk s nejasným původem.
Za mlada dělal pomocníka Snorrimu Yadrissonovi v jeho obchodech až do doby nešťastného přepadení, kdy jako poslední bránil povoz v již ztraceném boji. Tak získal trpaslikuv respekt a stali se z nich přátelé. Dnes je Hanz zralý muž a v družině Peregrina Raimonda von Lichtenberk je respektovanym bojovnikem.

Lars Schmidt (Olaf)

Syn lékaře z dlouhé řady generací lékařů. I on sám pokračoval v tradici rodu, vystudoval medicínu na univerzitě v Altdorfu a dále s mnoha úspěchy pokračoval v soukromé praxi a působil i na půdě univerzity. Dospěl k řadě průlomových teorií, čímž se stal předmětem závisti mnoha kolegů, kteří ho neváhali zesměšňovat, kdykoli jeho se jeho teorie nesetkaly v praxi s okamžitým úspěchem . To po jednom trapném skandálu s pijavicemi vedlo k jeho vyloučení z akademické půdy a přeřazení do armády na pozici polního chirurga. I zde Lars exceloval a jeho obrana polní nemocnice mezi jednotlivými amputacemi a ošetřováním těžkých ran se stala legendární. Sám Peregrinus Raimond von Lichtenberk si ho po tomto činu osobně vyžádal a od té doby je v jeho družině, jakožto jeho osobní lékař.

Freie Kompanie

Dívka (Aňa)

- holka, co ji Zběh přitáhl k regimentu a vyspal se s ní, ráno zmizel a ona se přidala ke skupině jdoucí mu v patách. Tichá, trochu zvláštní, často mluví o věcech, které ostatní děsí či alespoň znervózňují

"Jak to k čertu může vědět?"

Soldát (Turpoš)

- veterán, spolehlivej chlap, vedle kterýho chcete stát v bojový linii, když to začne lítat. I když poslední dobou to s ním jde trochu z kopce. Často se bezdůvodně rozzlobí a pak je nebezpečnej. Navíc ty jeho jizvy…

"To čumíš na můj ksicht?"

Jeptiška (Rael)

- z kláštera odešla už před lety, a že k nějakému patřila byste snáz poznali ze zbytků hader, co nosí, než z jejího chování. Svatá není. Ale když z vás teče krev jak z vola, je to anděl, kterýho voláte a ke kterýmu se modlíte.

"Nešila jsem tě už včera?"

Kněz (Gavin)
- nedoštudovaný kněz, kterého vykopli ze semináře a on se přidal k vojsku. Šušká se, že ho nevyhodili proto, že by byl hloupej, ale kvůli nějaké ženské. Pánbíčkářství si odnesl sebou, ale co, modlitba přece nemůže uškodit.

"Sigmar nám kreje záda, zbytek je na nás!"

Študák (Kryšpín)

- není jistý, jestli ztrávil víc času v učebnách altdorfské univerzity, nebo v jeho špeluňkách. Co však jistý je, že si odtam odnesl spoustu učenejch keců, kterejma dokáže oblbnout nejednu sukni. Ale poslední dobou jako by to dělal spíš ze setrvačnosti, než z nadšení.

"Já u pramene jsem, však žízní hynu."

Seržant (Sam)

- zorganizoval výpravu za Zběhem, i když není jasné, jestli ho chce zpátky přivést proto, aby nebyl průšvih, nebo proto, aby ho nechal pověsit před nastoupenou jednotkou pro výstrahu ostatním. Když se ozvou staré rány, bývá nerudný a je lepší mu jít z cesty.

"Mír? Co to je za pitomost, ten váš mír?"

Zběh (Talbot)

- voják, schopný postarat se o sebe i o druhé, schopnej bojovník, dobrej kumpán do bitvy i do šenku. Prý pochází z kraje kolem vesnice Hindenburg, je tedy dost možný, že vyrazil právě tam.

"Vojna, to jsou samý parády, přehlídky a hlavně - peníze!"

Puritáni

Hanz Korvín - Bedla (dospělý)

Před několika měsíci do trosek Hindeburgu dorazil kazatel se svými věrnými a jali se místo opravovat. Postupně za ním začali přicházet další a další lidé. Navíc je zřejmé, že jeho myšlenky se šíří krajem, možná až nebezpečnou rychlostí.

Frederik - Patrik (dospělý)

Starší muž, jeden z těch, co je v Hindeburgu skoro od začátku. Je manželem Lany a otcem Sieghildy a snaží se rodinu držet pohromadě.

Lana - Hroše (dospělá)

Žena, která si prošla mnohým. Společně s Frederikem se přidali k Hanzovi hned po jeho příchodu. Je očividně ráda, že se konečně usadila a má svůj klid, i když je trochu cítit, že to mezi ní s Frederikem skřípe.

Sieghilde - Markéta Gajdošová (mladá)

Mladá dívka, dcera Frederika a Lany. MIlé děvče, které si rádo povídá s cizinci a ráda zjišťuje, co se zrovna děje v okolí.

Gottfried - Lukáš Warzel (starší)

Starší muž, dříve sloužící jako úředník nebo písař někde v Sigmarově kultu. Nyní je tento nezlomný idealista silným zastáncem Hanzova učení a to i přesto, že tím nejspíš přišel o mnoho přátel.

Jonáš - Zappo (dospělý)

Jonáš je zvláštní, tichý muž, který tráví dost času tím, že jen pozoruje jednání a konání lidí kolem sebe.

Dorothe - Feain (dospělá)

Žena, dost často viděná, jak s Hanzem diskutuje o jeho myšlenkách. Sama je možná ztracená v otázkách víry a tak je pro ní těžké znovu začít bezpodmínečně věřit.

Werner - Honza Mottl (dospělý)

Starý, zjizvený muž, na první pohled bývalý voják.

Eike - Skadi (dospělá)

Žena, která v Hindeburgu není dlouho a vyniká svou pracovitostí a pevnou vírou. Dost určitě tím zahání věci, co nechala za sebou.

Anna - Annie (mladá)

Anna byla na cestě do Hindenburgu, očividně až z dalekého Kisleva, když se věci pokazily a tak teď mladá dívka využívá pohostinnosti skupiny Lovců čarodějnic…

Wilhelm - Vypravěč Gordhart (dospělý)

Muž, který tak nějak přišel s Hanzem a stará se mu o finance a chod Hindeburgu.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License