Příběhy z Averlandu

Vítejte na stránkách věnujících se sérii her, kde sami hráči z velké části hru tvoří. Prostě hry, do které máte co mluvit.
Plánované Příběhy můžete procházet v menu vlevo, starší larpy naleznete vpravo nahoře. Další diskuzi a mnoho kontaktů můžete najít na FB skupině.

Fotky 2017

https://www.facebook.com/pg/hanamaturovaphotography/photos/?tab=album&album_id=2089324087961932
https://www.facebook.com/patrikcz/media_set?set=a.10155382709555822.1073741976.823340821&type=3

Příběhy z Averlandu 2017

V roce 2017 se podíváme do světa fantasy Warhammeru, který znáte z hromady knih či několika počítačových her, oboje ve velmi různorodé kvalitě.
Navštívíme nebezpečné okrajové území vyspělého království. Místo, kde se pouze před několika lety přehnala válka, a jak kraj, tak jeho obyvatelé se z té rány ještě nevzpamatovali. Čekejte beznaděj, zmar a utrpení.

Kdy: 5. červenec - 9. červenec 2017
Kde: Kuřívody, Ralsko (mapka)
Cena: cca 350
Kontakt: zc.drapral|yhebirp#zc.drapral|yhebirp
Organizátoři: Newman a spousta dalších hustých týpků
Diskuze: Na FB skupině

Podrobné informace o Příbězích z Averlandu

Místo: Hra se bude odehrávat nedaleko obce Kuřívody. Je možné dojet autem poblíž k vašemu táboru na cca 10-400 metrů (dle toho kde táboříte). V žádném případě nevjíždějte na cesty, které nejsou asfaltové.
Mapka zde
Parkování: V mapce je uvedeno parkoviště, kde je možné nechat vaše auto. Není možné ho po dobu hry nechat na herním území či někde blíže.
Příjezd a odjezd: Přijet je možné již během středy, výjimečně dříve (kontaktujte organizátory). Na odjezd a hlavně úklid je plánovaná neděle.
Párty: Předherní bude ve středu, poherní v sobotu. Silně doporučuji účast na obou, jinak vám bude chybět zásadní zážitek ze hry. Taky, pokud minete párty, mohli byste špatně vystoupit z role nebo do ní naopak špatně naskočit a to opravdu nechceme. Jde nám především o vaši duševní pohodu, psychohygienu a bezpečí.
Začátek a konec hry: Sejdeme se 6. července v 15:00 na křižovatce u Hindenburgu na krátké workšopy! Přijďte v kostýmu a mějte již připravený tábor, ihned poté se (cca v 16:00) začne hrát. Konec hry bude mezi čtvrtou a pátou hodinou v sobotu.
Voda: V mapce je uvedeno místo, kde bude cisterna s pitnou vodou. Odnos z tohoto místa, včetně nádob si každý řeší sám.
Záchody: Doporučujeme u vašeho tábora vykopat latrínu. V mapce je potom zakresleno místo, kde budou toiky. Ty nebudou na jiných místech a budou tam celkem šest dní.
Hospoda: Bude v Hindenburgu. Vedou ji stejní lidé jako minule. Dá se očekávat, že k dispozici bude nějaké pivo, nealko limonáda, možná nějaký tvrdý alkohol. Jak s jídlem se necháme překvapit. Určitě sem hodí nějaký obsáhlejší příspěvek později sami. Nádobí si dovezte vlastní.

Co na tomto webu najdete

o-pribezich - Popisuje formát hry a hlavně přibližuje to, v čem je tato hra výrazně jiná od ostatních larpů - tvorbu.
Dále tam také přibudou nějaké tipy, jak své příběhy psát a na co nezapomenout.
o-svete-warhammeru - Je stránka, kde se dozvíte o světě Warhammeru vše, co ve hře budete potřebovat. Vše důležité bude popsáno v několika odstavcích. Pro hraní hry není potřeba načítat knížky či sledovat seriály.
pravidla - Jako každá hra, i tato bude mít pravidla. Naleznete tam základní pravidla hry, aby nás všechny bavila, dále podrobnější pravidla pro boj a postavy.
skupiny - Popis skupin a jednotlivců, kteří se ve hře objeví.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License