Skupiny

⭄ Kuli & Tanka - Asijská spojka 飞匕首

Vypravěč: zatím nemají
Přízemní "kuliové" jsou na první pohled vobyčejný, slušný lidi, kteří se živí prací různé stupně legality. Vandrující posádka Vlaštovky (Yanzi) nepředvídatelných Tanků pro ně představuje křehké, ale výnosné spojení se světy za obzorem. Řád a chaos. Obě skupiny se prolínají, ať už rodinnými, milostnými nebo obchodními vztahy.

Šičky, kopáči, servírky nebo rikšové, kteří s nohama na zemi a hlavou skloněnou napjatě očekávají kočující mezi hvězdami. Místní Tong, tajné společenství sahající k mocným Triádám. Loajalita k rodině a okázalá tradice, pod kterou bublají temnější spodní proudy. Opium, pavoučí hedvábí, ilegální zápasy, prodej orgánů, hon za elixírem nesmrtelnosti nebo cestováním rychlejším než čas… Přežití v nekonečné prázdnotě závisí na druhých lidech. Nikdo nezůstává sám. Vyhnanství je nejhorší trest.


Hra pro Kuli&Tanka bude obsahovat určité množství filozofie a myšlení ve více rovinách. Proto bude vhodná zejména pro ty, kdo si užívají plánování pomsty stejně jako její vykonání a nebojí se rozmetat pečlivě připravenou mandalu příběhu nečekanou pointou.

Chrám svatého Kreditu

Vypravěč: Maoren

V místním kostele se každému dostane všeho, oč požádá…pokud má ovšem čím zaplatit. Skutečně neexistuje nic, co by zdejší církevní představitelé nedokázali sehnat, a jak se zdá, tak ani nic, co by sehnat nechtěli. Skutečně zvláštní společenstvo, slouží mše, obdarovávají potřebné, pečují o nemocné - a obchodují se vším, co si jen dokážete představit. A jejich výzbroj by zahanbila leckterou policejní stanici.
S místními ale vycházejí velmi dobře. Ostatně, skutečně pomáhají, tak či onak, a jejich zásilkové možnosti jsou zdánlivě nekonečné. A pak, kdo by chtěl riskovat hněv Boží, když v případě místního chrámu je tak nějak…hmatatelný?


Hra ve skupině bude (s ohledem na počet lidí) víc zaměřená ven než dovnitř, Chrám může (a bude?) hrát vedlejší (nebo i hlavní) roli v zápletkách vícero dalších skupin. Hra na hraně zákona, dilemata Víry a bezohledná krutost světské reality, tajemství minulosti a hlavně zábava!

Poctiví lidé

Vypravěč: Lišaj
Odlehlé kouty vesmíru jsou plné ozbrojených desperátů, aliančních agentů, hnědokabátníků připravujících revoluci a pašeráků s náklady nezměrné ceny. Často se zdá, jako kdyby každý měl nějaké temné tajemství a slušní, obyčejní, poctiví lidé už ani nebyli.
Ale jsou. Tihle.
Na planetě se usadili ještě během války, kdy to byl ospalý a nezajímavý kus skály, a začali tu budovat malou, klidnou, pracovitou komunitu. Teď jsou trochu rozhořčení z toho všeho ruchu kolem, ale co mohou dělat? Pokud si myslíte, že vytáhnou blaster ze skříně a půjdou zjednat nápravu, tak jste neposlouchali pozorně. Protože tohle… tohle jsou poctiví lidé.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License