Úvod

Název: Prachobyčejné příběhy Zaklínače
Kdy: 26.-28.10. 2018
Kde: Hrad Zubštejn
Cena: 400. Plaťte na účet 670100-2215080203/6210 a do poznámky pro příjemce uveďte "Zaklínač - 'jméno'". Plaťte pokud možno do konce září.
Kontakt: moc.liamg|tsovhcoksyrt#moc.liamg|tsovhcoksyrt
Organizátoři: Tryskáč, Zorro a spousta dalších hustých týpků
Diskuze: Na FB skupině

Co na tomto webu najdete

  • O Příbězích zaklínače - Popisuje formát hry a hlavně přibližuje to, v čem je tato hra výrazně jiná od jiných ročníků Příběhů.
  • Mýty a historky - Je stránka, kde se dozvíte všechny herní báchorky, co potřebujete. Pro tuto hru jako hráči nepotřebujete moc vědět o velkém světě zaklínače, protože hra bude hodně lokální a … prachobyčejná. A stejně ten svět odněkud určitě znáte, pokud nežijete pod kamenem.
  • Skupiny a team - Seznam skupin, co na hře potkáte a lidí, kteří to pro vás dělají
  • Role - Role (především) nejznámějších postav na hře. Pokud chcete, aby lidé před hrou věděli co hrajete, tohle je to místo, kam svoji epopej umístit.
  • Pravidla - Jako každá hra, i tato bude mít pravidla. Naleznete tam základní pravidla hry, aby nás všechny bavila, dále podrobnější pravidla pro boj a postavy. WIP
  • Seznam přihlášených - Seznam přihlášených lidí řazených podle skupin (bez popisu rolí). Může se vám hodit na rychlý rozhled a domlouvání praktikálií.

Úvod do Příběhů Zaklínače

Mlha pochmurného podzimního dne padá na bohy zapomenutý kousek země na hranicíh Aedirnu a Lyrie. Ve své třetí a pravděpodobně poslední válce proti severním královstvím dobyl Nilfgaard tuhle díru už před časem, obyvatelům ale není přáno pokoje. Území totiž nebylo ještě uděleno žádnému imperiálnímu vazalovi, což láká celé houfy bezzemků a oportunistů. Obyčejní lidé žijící ve stínu hlubokého a prastarého lesa si ale jistě brzo vydechne, neboť Nilfgaard už brzy musí jmenovat oficiálního vládce země a konečně bude klid. Zcela nepochybně…

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License